Náramek slon Indonésie

Náramek slon Bali

Náramek vytvořený na míru pro náš obchod. Ručně vyrobený indonéskou paní, která přišla o práci kvůli pandemické krizi.

Náramek je složený z černých lávových kamenů, které dle tamní kultury uklidňují, dávají sílu, stabilitu a posilují spojení s matkou přírodou. Dvou bílých kamenů jménem howlit, které absorbují negativní energii a pomáhají zlepšit spánek. Figurka slona jako symbol štěstí, síly, moudrosti a vitality.

Kombinace těchto 3 elementů vytváří tento unikátní náramek, který se snaží vykreslit filozifii našeho e-shopu a loga jako takového. 

Varianta
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
349 Kč –14 % 299 Kč
Kategorie: Náramky
Áperk 3
349 Kč –14 %

Varianta dámského i pánského náramku, kterou lze vybrat níže ve variantách. Symbolizuje naši filozofii obchodu.

Náramek s příběhem - Při našem putování Indonésií jsme narazili na paní, která kvůli pandemii ztratila měsíční příjem. Napadlo nás kompletací těchto náramků vytvořit příležitost, jak domorodé paní přilepšit a zajistit jí tak příjem, který pokryje měsíční náklady na jídlo. Sehnali jsme 2 druhy kamenů a figurku slona jako symbol našeho loga, e-shopu a filozofie. Pojďme si rozebrat význam našeho unikátního náramku.

 

Černé láva kamenyLávový kámen je základní kámen, který posiluje spojení člověka s Matkou Zemí. Dává nám sílu, odvahu a umožňuje nám stabilitu v době změn. Uklidňující kámen, je velmi užitečný pro rozptýlení hněvu.

Bílý howlit kámenHowlite je uklidňující kámen a může svému nositeli pomoci snížit vlastní hladinu stresu a hněvu, který je namířen proti němu. Howlite absorbuje negativní energii a jeho uklidňující vlastnosti pomáhají snižovat nespavost, protože uvolňují a odlehčují hyperaktivní mysl.

Slon (indonésky Gajah)Sloni jsou uctíváni jako symbol štěstí, prosperity, ničitele zla, odstraňování překážek, síly, moudrosti, paměti a vitality.

Harmonické spojení těchto prvků vytváří naprosto přesný význam toho, jakým způsobem vznikl náš e-shop. Koupí toho produktu podporujete nejen vás nebo nás, ale především výše zmíněnou domordkyni a její rodinu.

 
 
 
 
 
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
MN Avatar autora | 18.3.2022
Na mé zápěstí o obvodu 15cm je náramek bohužel malý :(
Zpět do obchodu